Girl in the shadows II Pravda je taková jakou jí uneseme. část. 13.

17. října 2016 v 17:17 | ♦ Mr's Wentz ♦ |  ~ Povídky ~
Zvonilo mi v hlavě, vše jsem slyšela ztlumeně když mě Valentinovi strážci vyzvedávali na nohy konečně sem cítila co je to si sáhnout na vlastní dno, a to sem si předtím myslela že hůž být nemůže ale smůla ono je, a ještě v tu chvíli přicházel Hodge s pohárem smrti.

-"Hodgi ne!"
zakřičel na něj Jace,ale na víc se nezmohl drželi mu dýku pod krkem přtiskli mu ostří ke krku tak aby mlčel Hodge předával Valentinovi pohár smrti odcházeli jsme pryč drželi nás jako rukojmí,srdce mi bilo jako kdyby mi chtělo vyskočit z hrudi jen sem slyšela Valentina jak pochvaluje svého nejvěrnějšího pomocníka.

-" Vedl sis dobře,Stalkweathře, zasloužíš si svobodu."
Hodge se na něj děkovně pousál, Valentine mu stélou, odstranil runu z hrdla která vyznačovala jako Kruh který znamenal že patří do Valentinova spolku.
Stalkweather si mohl konečně oddechnout, dostal konečně co chtěl i Valentine ale to co Hodge nečekal, zabili ho Valentinovi strážci, za zradu tak že si moc svobody neužil jen pouhou vteřinku díval se na Valentina překvapeným pohledem.

-" Ve svém kruhu, nestrpím zrádce." dokončil svou práci tím že dýkou podřezal Hodgeovi hrdlo viděla jsem jak Hodgeovo tělo odpadává k zemi.
Zbytek bude dopsán na wattpadu. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 17. října 2016 v 19:32 | Reagovat

Krása :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama